Ingrediënten (2 personen)
- 200 gram kipfilet
- 500 gram groene asperges
- 1 paksoi
- 1 rode ui
- 1 teen knoflook
- 2 lente-uitjes
- 1 teen knoflook
- 1,5 dl kippenbouillon
- snuf cayennepeper
- geraspte gemberwortel
- 1 el Tamarinde
- verse bieslook
- snuf Himalayazout
Supergezond en heerlijk gericht voor Tim Torfs Fase 1. Kost even wat voorbereiding, maar daarna is het zo gepiept met asperges! Hoezo dieten lastig? 🙂
Bereidingswijze asperges met kip, paksoi en rode ui
Snijd de asperges en paksoi in stukjes van circa 2 cm en snipper de rode ui en lente-uitjes. Pers de knoflook en rasp de gember om daar vervolgens de ui mee aan te fruiten. Blijf goed omscheppen en voeg steeds een klein beetje water toe om te voorkomen dat het ‘prutje’ aankoekt. Een pan met goede anti-aanbaklaag helpt ook natuurlijk.
Voeg de kip toe en bak even mee. Vervolgens schep je de gesneden asperges en paksoi door het mengsel en roerbak je het geheel zo’n 5 minuten. Blijf goed omscheppen. Voeg tot slot de kippenbouillon toe en laat het geheel lekker een paar minuten pruttelen. Breng tot slot op smaak met wat cayennepeper, een el Tamarinde en evt wat Himalayazout. Verdeel vervolgens over 2 borden en maak af met wat vers gesneden bieslook.
Afslanken met Tim Torfs?
Dit recept is één van de recepten van het Tim Torfs dieet (fase 1), een gezonde afslankkuur met echt vers eten, zoals het hoort. Tim Torfs bestaat uit een uitgebalanceerd voedingsplan met ondersteunende voedingssupplementen en indien gewenst (online)-begeleiding. Na het volgen van het Tim Torfs Fasenplan heb je een gezonde levensstijl aangeleerd en wil je nooit meer anders.